Vážení rodiče, milí žáci, vážení přátelé školy.

Letos, stejně jako v předchozích letech, uskuteční Základní škola v Lužci nad Vltavou počátkem října projekt Lužecké dýňování. Lužečtí obyvatelé se  budou moci opět setkat s žáky sedmého ročníku, seznámit se s druhy dýní či pochutinami z nich vyrobených a zažít milé dopoledne. Pro nejmenší z nich budou opět připravené soutěže o drobnou sladkou odměnu nebo výtvarná dílnička. Všechny věkové kategorie se potom mohou zúčastnit soutěže o „Nejhezčí dýňové strašidlo“, jejíž vítěz získá hodnotnou odměnu.

Dýně budeme přijímat v ZŠ Lužec nad Vltavou ve středu  9. října 2019.

Samotná  akce, která probíhá pod záštitou  celonárodního projektu 72 hodin, se uskuteční  v tomto školním  roce v pátek
11. října 2019 od 8.30 do 12.00 hod. (v KaSS Lužec nad Vltavou).  Žáci sedmého ročníku se na Vás již těší.

Mgr. Iveta Králová Fonioková