Základní škola Lužec nad Vltavou hledá nové kolegyně/kolegy

Základní škola Lužec nad Vltavou hledá za odchod na mateřskou dovolenou zástup za asistentku pedagoga od 16. 5. 2022 do 30. 6. 2022 – poloviční úvazek.

Hledáme učitele/učitelku:

  • pro 1. stupeň ZŠ
  • 2. stupeň ZŠ: matematika, fyzika, chemie, zeměpis, německý jazyk, hudební výchova, výtvarná výchova

Základní škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizace hledá učitele/učitelku matematiky, chemie, přírodopisu. Nabízíme práci v mladém sehraném kolektivu a prostor pro vlastní rozvoj. Práce na plný úvazek. Požadováno vysokoškolské vzdělání. Vhodné i pro studující budoucí učitele. Nástup po dohodě. V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu reditel@zs-luzec.cz, nebo volejte na číslo 724 855 906.

Základní škola Lužec nad Vltavou přijme od 1. 9. 2022 asistentku (asistenta)  pedagoga. Požadováno středoškolské pedagogické vzdělání nebo středoškolské vzdělání s maturitou a ukončeným kurzem pro asistenty pedagoga. V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu reditel@zs-luzec.cz, nebo volejte na číslo 724 855 906.

Hledáme komunikativní a přátelské kolegy (kolegyně) do našeho malého sboru pedagogů.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský pedagogický sbor.
Základní škola Lužec nad Vltavou je úplná škola s devíti postupnými ročníky. Naši žáci aktivně spolupracují se svými vrstevníky ze zahraničí v rámci programu eTwinning. Jako ocenění naší práce jsme získali certifikát “eTwinningová škola”. Své žáky podporujeme v rozvoji samostatného myšlení. Jsme malý, pracovitý a vstřícný kolektiv pedagogů a žáků. Věříme, že najdeme do našeho kolektivu příjemné a komunikativní pedagogy.

Telefon: 724 855 906
reditel@zs-luzec.cz