Školní klub

/Školní klub

Vážení rodiče, milí žáci.

Školní klub je od 5. 9.  2017 v provozu.

DEN OD DO
Pondělí 12:00 14:00
Úterý 12:00 14:00
Středa 12:00 14:00
Čtvrtek 12:00 14:00
Pátek 12:00 14:00

 

Od 1. října 2017 zahájí činnost zájmové kroužky:

Ve čtvrtek 21. září budou všichni přihlášení žáci a rodiče informováni o zařazení uchazečů do kroužku.

Informační schůzky se uskuteční v týdnu od 25. 9. – 29. 9. 2017. Termín a čas stanoví  lektoři kroužků a informují žáky a rodiče.

Předběžná nabídka kroužků:

KROUŽEK LEKTOR DEN ČAS
PŘÍPRAVA NA SŠ – MA 9. TŘÍDA MGR. EVA TEJOVÁ PONDĚLÍ 13,15 -14,15
PŘÍPRAVA NA VÍCELETÁ GYM. – ČJ 5. TŘÍDA MGR.BARBORA PRCHALOVÁ PONDĚLÍ 12,30 – 13,30
KERAMIKA II 6. – 9. TŘÍDA KLÁRA KASALOVÁ PONDĚLÍ 13,30 – 15,00
SPORTOVNÍ KROUŽEK 3. – 5. TŘÍDA ROMANA ROLLOVÁ ÚTERÝ 16,00 – 17,00
PŘÍPRAVA NA SŠ – ČJ 9. TŘÍDA MGR. BARBORA PRCHALOVÁ ÚTERÝ 13,15 -14,15
ANGLIČTINA HROU 1. – 2. TŘ. IVANA FRYČOVÁ ÚTERÝ 12,00 -12,30
ANGLICKÁ KONVERZACE 4. – 5. TŘ. IVANA FRYČOVÁ ÚTERÝ 12,30 -13,30
MÍČOVÉ HRY 6. – 9. TŘÍDA MGR. EVA ZEMANOVÁ ÚTERÝ 15,00 – 16,30
ŠIKOVNÉ RUČIČKY 1. -5. TŘÍDA KATEŘINA MICHOVSKÁ ÚTERÝ 13,00 -14,00
ANGLICKÁ KONVERZACE 6. -7. TŘ. MGR. MARTA LIŠKA LANDOVÁ STŘEDA 13,30 -14,30
KERAMIKA I 2. -5. TŘÍDA KLÁRA KASALOVÁ STŘEDA 13,30 – 15,00
LUŽÁČEK MGR. MARTIN SÁL, ROMANA ROLLOVÁ STŘEDA 17,00 -18,00
ELEKTROTECHNIKA 4. – 9. TŘÍDA RADEK LIŠKA STŘEDA 17,00 -18,00
ŠIKOVNÉ RUČIČKY 1. -5. TŘÍDA KATEŘINA MICHOVSKÁ ÚTERÝ 13,00 -14,00
TANEČNÍ KROUŽEK I 1. – 5. TŘÍDA MGR.BARBORA PRCHALOVÁ ČTVRTEK 16,00 -17,00
TANEČNÍ KROUŽEK II 6. – 9. TŘÍDA MGR.BARBORA PRCHALOVÁ ČTVRTEK 17,00 -18,00
PŘÍPRAVA NA VÍCELETÁ GYM. – MA 5. TŘÍDA MGR. IVANA ŠEVČÍKOVÁ ČTVRTEK 12,30 – 13,30
ANGLICKÁ KONVERZACE 8. -9. TŘ. MGR. MARTA LIŠKA LANDOVÁ ČTVRTEK 13,30 -14,30
ČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST I. ST. MGR.BARBORA PRCHALOVÁ ČTVRTEK 12,00 -13,00
ŠIKOVNÉ RUČIČKY 1. -5. TŘÍDA KATEŘINA MICHOVSKÁ ÚTERÝ 13,00 -14,00
VÝTVARNÝ KROUŽEK 2. – 9. TŘÍDA KAREL ZEMAN PÁTEK 13,15 – 14,45
ANGLIČTINA HROU 1. – 2. TŘ. IVANA FRYČOVÁ PÁTEK 12,00 – 12,30
DOBRÁ VAŘEČKA 4. -9. TŘÍDA MGR. IVETA KRÁLOVÁ FONIOKOVÁ PÁTEK 12,30 – 14,00
HRA NA HUDEBNÍ NÁSTROJE: MGR. MARTIN SÁL DLE DOHODY
KYTARA 3. -9. TŘÍDA
KLAVÍR 1. -9. TŘÍDA
KLUB MLADÉHO DIVÁKA MGR. JANA VELICKÁ, JANA RAMEŠOVÁ