Vážení rodiče, vážení žáci.

Žáci byli informováni o možnosti přihlásit se na 7denní výměnný pobyt v rámci našeho Erasmus+ projektu DON’T BULLY ME, DON’T DISCRIMINATE ME, INCLUDE ME!, který proběhne 18.-25.3.2020 v naší partnerské škole v polském Lublinu. Zároveň je již možné se také hlásit na Erasmus+ týden v Estonsku, který proběhne na gymnázium v Tamsalu 12.-19.5.2020.

Přihlášky do Polska budou uzavřeny koncem příštího týdne a z přihlášených budou vybráni čtyři žáci. Přihlášky do Estonska budou uzavřeny 15.2.2020 a vybráno bude pět žáků. Žáci jsou na každé zahraniční cestě vždy doprovázeni dvěma pedagogy.

Podmínkou je sepsání motivačního dopisu v Aj, dosažení věku 12. let, zapojení do projektů, aktivita v hodinách angličtiny a na kroužku anglického jazyka. Rodiny vybraných žáků se zavazují na oplátku zajistit ubytování zahraničního studenta ve své rodině (květen 2021).

Cestovní náklady budou hrazeny z grantových prostředků programu Erasmus+ a ubytování bude zajištěno v rodinách žáků, kteří v následujícím školním roce přicestují do České republiky.