Vážení rodiče. 

V pátek 31. 3. 2017 se ve škole uskuteční již tradiční fotografování tříd. V letošním roce škola využila nabídky profesionálního fotografa Miroslava Sitarčíka, který vytvoří netradiční třídní snímek. Děti z prvního stupně, se budou vznášet na obláčcích, nebo na létajícím koberci. Žáci z druhého stupně vytvoří skupinový snímek s obřími knihami, nebo s jiným zajímavým motivem. Věříme, že vzpomínka na kamarády a spolužáky ze třídy v hodnotě 120,- Kč potěší i po mnoha letech. Prosíme rodiče, aby do čtvrtka 30. 3. 2017 vyjádřili svůj souhlas, či nesouhlas s objednáním fotografie a v případě zájmu fotografii uhradili do 5. 4. 2017. Děkujeme.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..