Nabídka kroužků na rok 2017/2018

Vážení rodiče, milí žáci.

Představujeme Vám nabídku kroužků na školní rok 2017/2018. Přesný den, a čas, ve kterém se bude kroužek realizovat, Vám sdělíme do 10. září 2017.

Název kroužku Vedoucí kroužku Dle rozvrhu Počet hodin Určeno pro žáky tříd:
Lužáček – dětský sbor Mgr. Martin Sál, Romana Rollová 1 x týdně 1 hodina od 1. třídy
Hra na hudební nástroje, klavír Mgr. Martin Sál 1 x týdně 1 hodina od 1. třídy
Hra na hudební nástroje, kytara Mgr. Martin Sál 1 x týdně 1 hodina od 3. třídy
Klub mladého diváka Mgr. Jana Velická, Jana Ramešová 4 x ročně
Taneční kroužek I Mgr. Barbora Prchalová čtvrtek 16 – 17 hod. 1 hodina 1. – 5. třída
Taneční kroužek II Mgr. Barbora Prchalová čtvrtek 17 – 18 hod. 1 hodina 6. – 9. třída
„Dobrá vařečka“ – kroužek vaření Mgr. Iveta Králová Fonioková pondělí 13,30 – 15,00 hod. 1,5 hodiny 6. – 9. třída
Pohybové hry Mgr. Jana Velická, Adam Kučera 1 x týdně 1 hodina 1. -2. třída
Sportovní kroužek Romana Rollová / Mgr. Eva Zemanová 1 x týdně 1 hodina 3. – 5. třída
Keramika I Klára Kasalová 1 x týdně (pondělí nebo středa) 2. – 5. třída
Keramika II Klára Kasalová 1 x týdně (pondělí nebo středa) 6. – 9. třída
Míčové hry (basketbal) Mgr. Eva Zemanová 1 x týdně 1,5 hodiny 6. – 9. třída
Výtvarný kroužek Karel Zeman 1 x týdně 2 hodiny 2. – 9. třída
Příprava na střední školu MA Mgr. Eva Tejová 1 x týdně 1 hodina 9. třída
Příprava na střední školu ČJ Mgr. Barbora Prchalová 1 x týdně 1 hodina 9. třída
Příprava na víceletá gymnázia Mgr. Ivana Ševčíková / Mgr. Barbora Prchalová 1 x týdně 1 hodina 5. třída
Elektrotechnika Radek Liška 1 x týdně 1 hodina 6. – 9. třída
Angličtina hrou Ljuba Bendová 2 x týdně 2 x 0,5 hodiny 1. – 2. třída
Anglická konverzace Mgr. Marta Liška Landová 1 x týdně 0,5 hodina 4. – 5. třída (do 15 žáků)
Anglická konverzace Mgr. Marta Liška Landová 1 x týdně 1 vyučovací hodina 8. – 9. hodina (do 15 žáků)

Předpokládám, že v rámci školního klubu budou pořádány i další zájmové činnosti zaměřené na keramiku a ruční práce, kterých se žáci nemusí zúčastňovat pravidelně. K dispozici bude počítačová učebna.