Výuka v ZŠ Lužec nad Vltavou od 27. 2. 2021 do 14. 3. 2021

Vážení rodiče, milí žáci.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA

Na základě informací MŠMT k provozu škol od 27. 2. 2021 bude výuka v ZŠ Lužec organizována následovně:

• Výuka žáků I. a II. třídy probíhá od pondělí 1. 3. 2021 online dle platného rozvrhu.
  • Výuka žáků III. – IX. třídy probíhá beze změn.
  • Výuka žáků I. – IX. třídy v režimu off-line  probíhá beze změn.
  • Rozvrh a pravidla pro výchovy se nemění.
  • Vyzvedávání notebooků (prosíme o telefonickou žádost, nebo žádost na email reditel@zs-luzec.cz, romana.rollova@zs-luzec.cz) je možné od pondělí 10,00 hod.
  • I nadále je povolena přítomnost žáků při individuálních konzultacích v základním vzdělávání.
  • Rozvrh individuálních konzultací žáků IX. třídy bude zveřejněn v pondělí do 16,00 hod.
  • Rozvrh individuálních konzultací žáků I. – VIII. třídy obdrží rodiče v systému Bakaláři v pondělí 1. 3. 2021 do 12 hodin. Rodiče žáků, kteří mají plánovanou individuální konzultaci byli v pátek telefonicky informováni. S dalšími rodiči, škola tuto možnost individuálně projedná.
  • Základní škola Lužec nad Vltavou, v rámci posílení individuálních konzultací se žáky, od 1. 3. 2021 přijala speciálního pedagoga, který má dále  kvalifikaci v oblasti logopedie a vyučuje matematiku.
  • Výdej obědů se nemění, distančně vzdělávaní žáci mají i nadále možnost odebírat obědy ze školní výdejny od 12,00 hod. do 13,20 hod. (MŠMT výdej obědů nespecifikuje).
  • Jarní prázdniny jsou v termínu od 8. 3. 2021 do 12. 3. 2021 – výuka se v období prázdnin nekoná, škola i výdejna jsou uzavřeny.

Ing. Pavla Kopeluková