Doplňující informace pro rodiče prvňáčků

Milí rodiče.

1. Výuka bude dle rozvrhu, prvňáčci začínají v 8,15 hod.
  2. Úkoly budou děti vypracovávat v rámci online výuky, domácí úkoly zadávány nebudou.
  3. Výkresy, další tvorba v rámci výtvarné výchovy a pracovních činností budou odevzdány po otevření školy.
  4. Počítač, notebook, tablet – pro konferenční prostřední je nutné mít mikrofon a webovou kameru. Zpravidla bývají součástí notebooků nebo počítačů.
  5. Pokud potřebujete zapůjčit notebook pro online výuku, napište na reditel@zs-luzec.cz nebo volejte na 724 855 906
  6. Smlouva o výpůjčce
  7. Přihlášení dětí na výuku: https://jitsi.ssps.cz/Luzec1
  8. Přihlášení můžete otestovat od 13,00 hod. do 15,00 hod. – uvidíte sdílený obrázek.
  9. Při prvním přihlášení bude jitsi požadovat povolení kamery a mikrofonu. Nastavení je v ikonce zámečku v řádku se zadanou internetovou adresou. Používejte Google Chrome.
  10. Při obtížích zatelefonujte na 724 855 906.

Ing. Pavla Kopeluková, ředitelka školy