Off-line výuka pro žáky v režimu online ve dnech 10. 2. 2021 – 12. 2. 2021

Off-line výuka pro žáky v režimu online ve dnech 10. 2. 2021 – 12. 2. 2021

1. Každodenní procházka s rodiči, s kamarády, s pejskem. Postavit sněhuláka, jít sáňkovat. Především si pročistit mysl v přírodě.
  2. Doplnění čtenářského deníku (IV. třída – IX. třída)
  3. Každý den přečíst jednu, dvě kapitoly ze své rozečtené knihy, nebo si vvbrat novou knihu ke čtení.
  4. Hra Ostrov Lužec
  5. Splnit výzvy
    1. Chodící žetony (VI. třída – IX. třída)
    2. Posíláme zasněžené pozdravy partnerským školám.
      Žáci mají za úkol vyfotit se (mohou mít zahalený obličej) na sněhu, se sněhulákem, na saních či bobech a přidat krátký anglický text/pozdrav. Fotku prosím poslat na email marta.landova@zs-luzec.cz nebo přes Facebook do zpráv (stránka ZŠ Lužec nad Vltavou). Fotky budeme sdílet v Twinspace s našimi partnerskými školami v zahraničí.
  6. Opakování látky předchozího týdne z jednotlivých předmětů (žádné úkoly za středu – pátek se neodevzdávají)

Přesné instrukce pro vybrané třídy

III. třída

• Čtení: O zaslepené sově a Sedlák a medvěd
  • Matematika: procvičujte si pamětní počítání do 100, hlavně násobení a dělení – zkuste je bez tabulky

VI. VII. VIII. třída

• Ve středu (od 14,00 hod.) budou mít žáci VI. – VIII. třídy připraveny matematické hádanky, kvízy a další v boxu před školou.
  • Žáci VII. třídy si vyřešené úlohy uschovají do hodin matematiky.