Online výuka 10. 2. 2021 – 12. 2. 2021 pro žáky III. třídy – IX. třídy

Vážení rodiče, milí žáci.

Základní škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizace si plně uvědomuje těžkou situaci dětí, které každodenně usedají k počítačům a vzdělávání získávají prostřednictvím webkamery a mikrofonu.

Přesto, že se celý tým pedagogů snaží výuku obohatit a své žáky zaujmout, pozornost, odhodlání a snaha dětí se pomalu vytratila.

Děti potřebují nový impuls k výuce, vzkřísit nadšení. Možná, že pomůže na chvilku zaklapnout víka notebooků a vypnout monitory svých PC.

Z tohoto důvodu přejde výuka žáků III. třídy – IX. třídy ve dnech 10. 2. 2021 – 12. 2. 2021 do režimu off-line. Žáci mají na tyto dny zadáno opakování, zpracování čtenářského deníku a čekají na ně zajímavé výzvy.

Věříme, že všichni usedneme radostně v pondělí 15. 2. 2021 ke svým notebookům, PC a plni nadšení se pustíme opět do online výuky.

Škola využije časového prostoru ke tvorbě výukových materiálů a k dezinfekci prostor školy.

Ing. Pavla Kopeluková, ředitelka školy