Vydávání vysvědčení pro žáky III. – IX. třídy

Vážení rodiče.

Z důvodu uzavření škol pro žáky třetího až devátého ročníku dojde k oficiálnímu předávání vysvědčení za první pololetí školního roku 2020-2021 až po nástupu žáků k prezenční výuce.

Výsledná klasifikace za první pololetí školního roku 2020-2021 je zveřejněna v systému Bakaláři.

Škola si plně uvědomuje, že vysvědčení je pro děti důležitým dokumentem, který dokládá hodnocení jejich úsilí za uplynulé školní období. O výsledcích svého úsilí děti hovoří nad vysvědčením se svými blízkými. V letošním roce budou žáci o slavnostní akt předávání vysvědčení (výpisu z vysvědčení) dne 28. 1. 2021 ochuzeni.

Škola z tohoto důvodu umožní zákonným zástupcům převzít výpis z vysvědčení za první pololetí školního roku 2020-2021 osobně, a to ve čtvrtek 28. 1. 2021 do 15,00 hod.

Prosíme rodiče, kteří mají o převzetí výpisu z vysvědčení 28. 1. 2021 zájem, aby informovali třídní učitele. Od 13,30 hod. zvoňte, prosím, vážení rodiče na ředitelku či zástupkyni ředitelky. Bude zajištěno předání výpisu z vysvědčení.

S přáním hezkého dne

Ing. Pavla Kopeluková, ředitelka školy