Třetí návštěva mateřské školy v rámci projektu CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM proběhla ve třídě „Kočiček“, ve třídě našich nejmenších kamarádů.

Tentokrát jsme je přišli potěšit s pohádkou z kouzelné skříně „O vodníku Úpolínovi“, která se odehrává v povodí řeky Berounky. Děti z družiny se měly čím pochlubit. Jejich čtenářské, recitační, výtvarné a hudební dovednosti jsou prostě stále lepší a lepší. Pochvalu zaslouží Monika Ngo, která celou akci uváděla. Povídali jsme si o rostlinách, zvířátkách a všem, co můžeme potkat a vidět u vody. Zpívali jsme společně písničky o vodě a tančili vodnický tanec. Naše společné odpoledne zakončila Hanička Fnoučková svou hrou na kytaru a ukulele a my jsme se veselými písničkami s našimi kamarády rozloučili.

Moc se těšíme na závěrečné červnové setkání, které proběhne na naší školní zahradě, kde bude pro děti z mateřské školy připraveno malé překvapení.

Martina Mertová

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..