Dubnové setkání ve třídě Sluníček jsme zahájili čtením krátkého příběhu „Kouzlo jara“. Byl plný slunce a květin, barev všech odstínů. Popovídali jsme si o semínkách, sazeničkách a květinách. Jak se sází, zalévají a co potřebují k tomu, aby nám vyrostly. Abychom se přesvědčili, tak jsme si pár semínek zaseli. Děti v MŠ je budou zalévat a až bude čas, tak si sazeničky společně přesadíme na školní zahradu. Poté si děti v tvořivé dílničce vyrobily krásné, barevné květinky, které při kouzelné písničce „Rozvíjej se poupátko“ rozkvetly. Byla to nádhera, přehlídka všech barev. Dětem se moc líbily a nechtěly vůbec končit.

Děkujeme a uvidíme se v květnu.

Romana Rollová

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..