Vážení rodiče.

V polovině dubna jsem z VZP obdržela informaci o možnosti příspěvku VZP na pobyt žáků ve škole v přírodě.

  1. dubna 2017 jsem odeslala potřebné dokumenty pro uzavření smlouvy s VZP. 30. května 2017 jsem paní Lenkou Rosovou byla informována, že alokace prostředků již byla zajištěna a v současné době je nutné vyčkat schválení a podpisu smlouvy, předpokládaný termín – konec června 2017.

O podepsání smlouvy Vás budu včas informovat (prostřednictvím webových stránek a programem Bakaláři). Následovně upřesním na základě jednání s VZP další postup při žádosti o příspěvek na školu v přírodě.

Příspěvek bude možné čerpat do konce roku 2017.

Ing. Pavla Kopeluková
ředitelka školy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..