Vážení rodiče,

naše škola se rozhodla v novém školním roce investovat do nákupu modernějších učebnic  pro 6. – 9. třídu. Nakoupíme úspěšnou a osvědčenou sérii Project od Oxford University Press (4. aktualizované vydání) včetně nových digitálních pomůcek v celkové hodnotě 40.000,- Kč. Výuku angličtiny v těchto třídách bude mít na starosti paní učitelka Ljuba Bendová a Mgr. Marta  Liška Landová.

Žáci si budou platit pouze pracovní sešit v ceně 211 Kč. Cena je včetně poslechového CD pro každého žáka a včetně dodatečných online materiálů k procvičování probrané látky. Prosíme o odevzdání částky nejpozději  do 15. 6. 2017.