V týdnu od 2. do 5. května si měli žáci druhého stupně naší školy možnost vyzkoušet komunikaci s rodilým mluvčím. Kurz byl zaměřen především na zlepšení schopnosti přirozené komunikace žáků.

Líbilo se mi to. Pan učitel neuměl česky, tak jsme se s ním museli dorozumět anglicky. Pan učitel byl hodný a vtipný. Hráli jsme různé hry, u kterých byla vždy zábava. Pak jsme také šli ven a museli jsme napsat tři věci ke každému písmenu v abecedě, které jsme viděli. Tak jsme si procvičili i slovní zásobu.

Hana Plicková, 7. třída

Hodnocení kurzu je pozitivní. Co bylo nejlepší je to, že i když panu učiteli někdo úplně nerozuměl, dalo se to pochopit. Hodně se snažil pochopit i nás, když jsme mu něco říkali. Měl super výslovnost a byla i sranda. Hráli jsme hry a i při nich jsme se něco dokázali naučit. Co mě překvapilo, byla jeho trpělivost s námi. Celkově to bylo super, něco jsem se naučila a hlavně zlepšila svou výslovnost.

Soňa Došková, 8. třída

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..