Uzavření školy

//Uzavření školy

Vážení rodiče.

Od 11. 3. 2020 je do odvolání uzavřena Základní škola Lužec nad Vltavou. Obědy byly všem žákům na žádost ředitelky školy zrušeny.

Informace o domácí online přípravě budou vyvěšeny na webových stránkách školy, vždy ve středu. Domácí online příprava bude zadána na týden. Domácí příprava bude žákům předávána následujícím způsobem:

• Žáci I. – V. třídy: webové stránky školy, Bakaláři
  • Žáci VI. – IX. třídy: webové stránky školy, Moodle
  • Komunikace žáků s vyučujícím: Moodle, e-mail

Informace o provozu školy budou, v období karantény, zákonným zástupcům poskytovat pouze ředitelka a zástupkyně ředitelky. Důvodem je jednotné informování zákonných zástupců.

• Ing. Pavla Kopeluková:               724 855 906
  • Mgr. Jana Velická telefon:        731 838 007

Žádost o ošetřovné

Pokud bude škola vydávat zákonným zástupcům ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ, prosíme rodiče, aby nás o její vystavení požádali e-mailem nebo telefonicky.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení

Úřední hodiny:

PONDĚLÍ – PÁTEK