Vážení rodiče, vážení žáci.

Rádi bychom Vás informovali, že naše škola bude ve školním roce 2019/20 a 2020/21 realizovat mezinárodní projekt DON’T BULLY ME, DON’T DISCRIMINATE ME, INCLUDE ME! Tento projekt je zaměřen na prevenci šikany, boj proti diskriminaci a podporu inkluze.

Projektu se bude účastnit celá škola v rámci eTwinningu a programu Erasmus+ Partnerství škol. Hlavním koordinátorem projektu je škola IES Nicolás Estévez Borges z Kanárských ostrovů (Španělsko). Dalšími partnery jsou Estonsko, Polsko, Řecko a Velká Británie.

Součástí projektu budou také sedmidenní výměnné pobyty na partnerských školách pro vybrané žáky. První mezinárodní aktivita se uskuteční za 2 měsíce ve škole 5th Lyceum of Volos v Řecku a bude na ni vybráno 5 žáků druhého stupně (8.-9. třída) dle zveřejněných kritérií.