Vydejte se s námi od 1. 11. 2021 po rovníku okolo světa

Cesta po rovníku okolo světa

Došli jsme společně do Říma. Dalo nám to zabrat? To rozhodně ne.
Pro každého, kdo má rád výzvy, jsem připravil další, mnohem „větší“.
Pojďme společně kolem naší krásné modré planety.
Vydáme se z místa A do místa A.

Půjdeme po cestě dlouhé 40 017,4 km. Víte, že je to 31,58 cest do Říma?

Pravidla zůstávají stejná.     

Co potřebuješ? Chytré hodinky, které nám pomohou při měření kroků. Dále aplikaci, která nám přepočítá dané kroky na kilometry. Například aplikace Zepp, Amazfit, Apple app apod.

            Jak si vybrat tým/skupinu? Pokud máš přátele v celé škole, tak to pro tebe není žádný problém. Skupina se bude skládat z 5 holek a kluků od čtvrté do deváté třídy (příklad: 2 čtvrťáci, 2 šesťáci, 1 osmák). Jestli najdeš pouze 3 kámoše, nevadí. Uznám i tým o 4 členech. Ale pamatuj, že budeš mít značnou nevýhodu, tak se koukej snažit a hledej přátele (hlavně ať rádi chodí).

            Jaká jsou pravidla? Každou druhou neděli zašlete na můj email, ve které uvedete tým (jméno) a počet kroků za celých 14 dní (pro správnost informací mi zašlete screen obrazovky vašich mobilů tak, aby bylo zřejmé, kolik kilometrů jste ušli za 14 dní). Informace si zapíšu do tabulky, která vaše výsledky vyhodnotí a sečte kilometry celého týmu. 

                                                    POZOR!!!                                  

Do 31. 10. 2021musíte zaslat seznam členů vaší party a také její jméno.
(Očekávám vtipné jméno. Buďte kreativní).

Příklad: Pokémoni (Nový, Žížala, Lepek, Kopřivová, Lopata)

Kontaktní email: adam.kucera@zs-luzec.cz

Shrnutí a klíčová slova: Chytré hodinky, aplikace, NEDĚLE VEČER, rovník, chůze, pohybová aktivita, email, třída, spousta pohybu a legrace.

Bc. Adam Kučera